Partia Rakłem

Także tego… rakłem!

Opublikowano

on

Wystartował nowy projekt medialny, w którym mam przyjemność wziąć udział! Jest to bezprecedensowe przedsięwzięcie w historii polskich mediów internetowych — najwięksi publicyści facebookowi zaprzeczyli staremu, ludowemu porzekadłu, że prawica wzmacnia się przez podział i postanowili dla odmiany się zjednoczyć.

Czym jest projekt takzetego.pl? W obliczu ostrego usuwania niewygodnych twórców z przestrzeni facebookowej przez wszechpotężnego Marka Zet i jego niecnych sługusów, postanowiliśmy spróbować jakoś pokazać panu Mareczkowi środkowy paluszek i skoro on nas nie chce na swoim portalu, to w takim razie my założymy własny.

Oczywiście treści nadal będziemy publikować na Facebooku, ale w ramach pewnej dywersyfikacji i przede wszystkim w ramach możliwości korzystania z totalnej, nieskrępowanej wolności słowa, bez obaw o dostanie banhammerem prosto w nasze „faszystowskie” łby, będziemy mogli lepiej wyrazić nasze emocje, myśli i przekuć je w słowa.

To także wyjątkowy moment, gdy publicystyka wkracza na zupełnie nowy poziom, do tej pory nieznany. Wyjątkiem może są jedynie słynni „Młodzi, wykształceni z wielkich ośrodków”, którzy mieli swoją rubrykę w „Do Rzeczy”, jednak nie była to stricte publicystyka, a krótkie, humorystyczne wstawki. My będziemy pisać zupełnie serio, ale dalej we własnym stylu – jeśli chodzi o mnie, to nadal będę wyśmiewał absurdy i hipokryzję progresywnej lewicy, nadal będę szedł pod prąd mainstreamowym koncepcjom, jeśli znajdę w tym ziarno głupoty, której niestety w świecie klaunów nie brakuje. I nadal będziecie mogli się ze mną nie zgadzać i twierdzić, że mnie powaliło lub coś w tym stylu.

Jedyna różnica, że tym razem dłuższe wpisy niż krótki opis do memów będzie na portalu takzetego.pl, na który serdecznie Was zapraszam.

Wesprzeć nas można poprzez Patronite

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Exit mobile version