Razprozak

Nieopiłowane przywileje komunistów

Opublikowano

on

Rok 1993. W debacie z Michnikiem, Kaczyński stwierdza:

„Nie może w Polsce być dalej tak, żeby ci którzy mieli przywileje w okresie komunistycznym, w dalszym ciągu dzisiaj mieli przywileje. Dekomunizacja jest po prostu likwidacją przywilejów pewnej grupy, niczym więcej. Ale to musi być zrobione.

Na co odparł szef „Gazety Wyborczej”, znany z nazywania zwierzchnika SB „człowiekiem honoru”:

„Ale pan ma świadomość, że to samo Hitler mówił o Żydach? Że trzeba zlikwidować przywileje pewnych grup. Pan ma tego świadomość?”

Kaczafi: „Ja o ile sobie przypominam, to w Republice Weimarskiej jednak Żydzi nie rządzili…

Szef ,,Gazety Wyborczej”, na pełnych nerwach:
„To pan tak mówi! Ale Hitler mówił co innego! Pieniądze, biznes, adwokaci, lekarze, wolne zawody media – tak mówili hitlerowcy! PAN MÓWI TO SAMO O KOMUNISTACH! JA TEGO NIE MOGĘ SŁUCHAĆ W OGÓLE!”

Przychodzi rok 2021.

Poseł z partii założonej przez komunistycznego agenta, Sławomir Nitras, na spotkaniu zorganizowanym pod patronatem syna współpracownicy SB, Rafała Trzaskowskiego, którego podczas kampanii wyborczej aktywnie wspierała dowodzona przez Michnika (syna żydowskich komunistów) „Gazeta Wyborcza”, stwierdza do mikrofonu, że katolików trzeba „opiłować z przywilejów”.

Jak zareagowała na słowa Nitrasa „Gazeta Wyborcza”, dowodzona przez Michnika, oburzonego słowami Kaczyńskiego o likwidacji przywilejów komunistów?

Zareagowała artykułem pod tytułem: „Tak, Nitras ma rację. Kościół trzeba opiłować z przywilejów”. A dalej: „Prawdę o Kościele poseł Nitras wyraził nadzwyczaj łagodnie i zachowawczo”.

Oto „Gazeta Wyborcza” i prawda o niej.

Nie zdekomunizowano Polski, więc na nowo się komunizuje. Widocznie za mało tragedii doświadczył nasz naród i stać nas na kolejne.

Mechanizmy działania komunistów i ich przywileje tłumaczę w swojej książce „MANIFEST ANTYKOMUNISTYCZNY”

Wesprzeć nas można poprzez Patronite

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Exit mobile version